PL EN DE RU
stamarw@stamarw.com.pl 34/327-68-00, 34/327-68-01

Surowce

Oferujemy Państwu masy oraz granulaty parafinowe do zniczy, a także parafinę do świec. Zajmujemy się przetwórstwem, konfekcjonowaniem i sprzedażą parafin oraz gaczy parafinowych. Oferowane przez nas surowce cechują się parametrami odpowiednimi do określonego rodzaju zniczy. Parafiny podzielone są ze względu na własności fizyczno-chemiczne w szczególności na temperaturę krzepnięcia i zawartość oleju.

  • Gacz parafinowy „PREMIUM” to najwyższej jakości surowiec do wyrobu wyprasek parafinowych.Charakteryzuje się wysoką wydajnością, doskonałą bielą i stabilnością parametrów.
  • Gacz parafinowy „OPTIMA” to najpopularniejszy surowiec do produkcji wyprasek do wkładów zniczowych. Cechuje go śnieżno biała barwa, bardzo dobra wydajność oraz odporność na zbrylanie, co nie jest bez znaczenia w sytuacji kiedy klienci kupują go na długo przed planowaną produkcją zniczy, aby uchwycić najniższe ceny.
  • Gacz parafinowy „STANDARD” to surowiec, który przy stosunkowo niskiej cenie do w/w produktów zachowuje dobrą palność,  jego barwa jest biała.
  • Parafina „T1” to parafina techniczna, używana jako dodatek do świec zmniejszający koszty ich wytworzenia lub jako produkt podstawowy do wysokogatunkowych wkładów zniczowych.
  • Parafina „P2” jest to parafina hydrorafinowana, bezzapachowa, stosowana do świec, zachowująca wszystkie parametry wymagane do spalania wewnątrz pomieszczeń.

Wszystkie surowce oferujemy w postaci granulatu lub w płynie. Posiadamy własny tabor samochodowy na który składają się autocysterny jak również pojazdy do przewozu ładunku stałego o ładowności 6, 12 i 24 tony.
Świadczymy również usługi w zakresie oczyszczania gaczy parafinowych oraz przetwórstwa surowców ropopochodnych. Nasza nowoczesna baza technologiczna pozwala na uzyskanie doskonałych efektów,a uruchomione od niedawna laboratorium skutecznie pomaga w uzyskaniu oczekiwanych parametrów oczyszczanego surowca.

(kliknij aby powiększyć)
Gacze i Parafiny

Gacze i Parafiny

Gacze i Parafiny (kliknij aby powiększyć)