PL EN DE RU
stamarw@stamarw.com.pl 34/327-68-00, 34/327-68-01

O nas

Firma Stamar zapoczątkowała swą działalność w 1989 roku jako spółka rodzinna zorientowana na produkcję zniczy. Poprzez wieloletnie doświadczenie, innowacyjność i ciągłe poszerzanie oferty produktowej spółka Stamar należy do ścisłej czołówki firm zajmujących się przetwórstwem parafin i surowców ropopochodnych.

Misją naszej spółki stało się hasło:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ GWARANCJĄ ZADOWOLENIA KLIENTÓW I ZYSKU DLA FIRMY.

Wszystkie nasze działania skierowane są na osiąganie jak najlepszego produktu poprzez ciągłe unowocześnianie urządzeń i procesów technologicznych, wprowadzanie nowatorskich metod oczyszczania surowców oraz stworzenie własnego laboratorium dla zapewnienia ciągłej analizy fizyko-chemicznej mas parafinowych.
Oprócz parafin włączyliśmy do sprzedaży wszelkie materiały do produkcji zniczy. Współpracujemy z wieloma hutami szkła zniczowego oraz producentami opakowań plastikowych oraz innych akcesoriów zniczowych.

Zapraszamy do współpracy i obiecujemy,że każdy z naszych pracowników dołoży wszelkich starań, aby klient był profesjonalnie obsłużony, z kulturą i humorem. Dla Państwa wygody w dziale kontakt umieściliśmy dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za konkretne produkty.


Wyrażając nadzieje na szeroką z Państwem współpracę pozostajemy z wyrazami szacunku.