PL EN DE RU
stamarw@stamarw.com.pl 34/327-68-00, 34/327-68-01

O nas

Firma Stamar zapoczątkowała swą działalność w 1989 roku jako spółka rodzinna zorientowana na produkcję zniczy. Poprzez wieloletnie doświadczenie, innowacyjność i ciągłe poszerzanie oferty produktowej spółka Stamar należy do ścisłej czołówki firm zajmujących się przetwórstwem parafin i surowców ropopochodnych.

Misją naszej spółki stało się hasło:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ GWARANCJĄ ZADOWOLENIA KLIENTÓW I ZYSKU DLA FIRMY.

Wszystkie nasze działania skierowane są na osiąganie jak najlepszego produktu poprzez ciągłe unowocześnianie urządzeń i procesów technologicznych, wprowadzanie nowatorskich metod oczyszczania surowców oraz stworzenie własnego laboratorium dla zapewnienia ciągłej analizy fizyko-chemicznej mas parafinowych.
Oprócz parafin włączyliśmy do sprzedaży wszelkie materiały do produkcji zniczy. Współpracujemy z wieloma hutami szkła zniczowego oraz producentami opakowań plastikowych oraz innych akcesoriów zniczowych.

Zapraszamy do współpracy i obiecujemy,że każdy z naszych pracowników dołoży wszelkich starań, aby klient był profesjonalnie obsłużony, z kulturą i humorem. Dla Państwa wygody w dziale kontakt umieściliśmy dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za konkretne produkty.


Wyrażając nadzieje na szeroką z Państwem współpracę pozostajemy z wyrazami szacunku.

 

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego

na lata 2014-2020

 


PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE STAMAR WŁODARCZYK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNACelem projektu jest wdrożenie innowacji procesowej, produktowej i nietechnologicznej. Wdrażana technologia jest wynikiem własnych prac rozwojowych Wnioskodawcy. Przedmiotem projektu jest innowacja procesowa polegająca na wdrożeniu innowacyjnej technologii produkcji wysokogatunkowego granulatu parafinowego, a także produktowa dotycząca produkcji wysokogatunkowego granulatu parafinowego. Projekt zostanie zrealizowany w wyniku zakupu środków trwałych i zainstalowania ich a następnie uruchomienia instalacji i rozpoczęciu produkcji.

 

 

Wartość projektu: 1 863 450,00 PLN       Wartość dofinansowania: 530 250,00 PLN

 

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2014-2020
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl